Tarocistka w Londynie

Upominki dla weselników z pracowni Decoris

  • Data publikacji: Wrzesień 16, 2021
    • Wałbrzych, dolnośląskie, Polska


Podziękowania dla gości weselnych z pracowni Decoris różnią się od klasycznych pomysłów. Do tej pory biesiadnikom rozdawano krówki lub wódkę z wesela. Aktualnie niebanalne podarunki powodują, że dzień ślubu wybranej Pary Młodej jeszcze przez długi czas jest wspominany. Dobierając rozwiązania z katalogu Decoris, zyskuje się pewność, że prezenty dla gości na wesele będą wykonane z zachowaniem każdego detalu.

Z tego względu też weselnicy docenią to, że dostają tak szczególnie upominki. Pośród nich można znaleźć: zdobione butle z alkoholem, szykownie spakowane mydełka, zapachowe świece, rośliny w szklanych ozdobach, słoiki z miodem, dekoracyjnie zapakowane szampany, ciastka z wróżbą, brokatowe butle oraz dużo pozostałych. Do każdego z podziękowań mogą być dołączone spersonalizowane dedykacje z wstążką. To wskazuje, że każdy może dopasować tematycznie {podziękowania|upominki z pracowni Decoris. De facto wyróżnią się w porównaniu z pozostałymi.


Ulica i numer lokalu: Wałbrzych
Numer telefonu: 500000000
Adres e-mail: sklepdecoris@int.pl
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Wielka Brytania I Anglia I Szkocja I Walia I Irlandia Północna