Świeca intencyjna, by uwolnić się od problemów

 • Data publikacji: Wrzesień 9, 2020
  • Białytsok, podlaskie, Polska

Namaste Moi Kochani, juz 17.09.2020 (data o wyjątkowej wibracji nowiu księżyca w znaku Panny) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych.


Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciagnąć coś do Twojego życia.

1 świeca = to 1 intencja.

Rytuał wykonuję osobiście 17.09.2020 o godzinie 23:00 czasu polskiego (start), każda świeca pali się przez minimum 7 godzin.

Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś - proszę o dane tej osoby i opis intencji.

Co może byc intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał.

Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważe, że coś było nie tak, jak powinno - powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie.Wykorzystaj je na to, by uporządkować swoją przestrzeń i swoje życie - to jest właśnie sprzyjający do tego czas. Rozlicz się z tym, co już do Ciebie nie pasuje i zorganizuj na nowo tak, by jak najbardziej Ci sprzyjało. To może dotyczyć tylko jednej aspektu Twojego życia, np. porządki w szafie, a może to być cały dom i każda dziedzina życia.


Spróbuj, nawet jeśli nie masz na to siły, ponieważ Wszechświat Ci będzie w tym pomagał i wspierał. Zacznij metodycznie, małymi krokami do celu.

Pozbądź się gratów, zakurzonych rzeczy i przedmiotów, których nie lubisz. Jeśli brakuje Ci motywacji i inspiracji - zajrzyj do Audiobooka “CZY SWETRY MAJĄ DUSZĘ? WPŁYW MEBLI, UBRAŃ, BIŻUTERII I INNYCH RZECZY MATERIALNYCH NA JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA - METODY OCZYSZCZANIA” - PORADNIK MARII BUCARDI, a także do książki “JAK AKTYWOWAĆ DOBRE ENERGIE W TWOIM OTOCZENIU I JAK USUWAĆ TE NEGATYWNE” - są dla Ciebie prezentem, gdy aktywujesz dostęp do Ceremonii od 33 zł:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37
Swiece zamowisz tutaj link : https://mariabucardi.pl/pl/p/Rytual-17.09.2020-swieca-intencyjna%2C-by-spelnic-Twoje-marzenia-i-usunac-problemy-1-swieca-1-intencja-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi/614


Numer telefonu: online
Godziny otwarcia: cała doba
Adres e-mail: maria.bucardi@gmail.com
Adres internetowy: www.mariabucardi.pl
Ważność oferty: Od September 9, 2020 do October 31, 2020
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

 • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

 • Świeca Intencyjna - 55 procent taniej

  Świeca Intencyjna - 55 procent taniej

  Wróżby i Ezoteryka Świdnica (dolnośląskie) Grudzień 10, 2020 33.00 Zł

  Martwisz się o przyszłość? Masz problemy ze zdrowiem? Odczuwasz obawy przed utratą pieniędzy? Szukasz drugiej połowy, ale wciąż bez skutku? A może masz kłopoty z komunikacją w związku? Braku...

 • Jak chronić się w tych trudnych czasach Szkolenie

  Jak chronić się w tych trudnych czasach Szkolenie

  Wróżby i Ezoteryka Kraśnik (lubelskie) Listopad 29, 2020 33.00 Zł

  Po każdej ciężkiej próbie odradzasz się jak Feniks z popiołów z jeszcze większą Siłą i Mocą! W tych niespokojnych, niepewnych czasach stwórz Twoją własną oazę spokoju, harmonii i równowagi w...

 • Wyślij swoje najskrytsze marzenie do Wszechświata!

  Wyślij swoje najskrytsze marzenie do Wszechświata!

  Wróżby i Ezoteryka Szczecin (zachodniopomorskie) Listopad 23, 2020 111.00 Zł

  Twoje marzenie nie może się zrealizować? Twój cel ciągle zostaje niezrealizowany? Masz problem w miłości, pracy, z egzaminami, wyglądem, zdrowiem, akceptacją siebie, wartością siebie? Ktoś C...

Tarocistka w Londynie