Specjalista ds. operacyjnych – kredyty konsorcjalne

  • Data publikacji: Maj 24, 2021
    • Szczecin, Polska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej grupy z branży finansowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:
Specjalista ds. operacyjnych – kredyty konsorcjalne (bankowość inwestycyjna)
miejsce pracy: Szczecin, nr ref. SK/05/2021
Zakres obowiązków:

• Przetwarzanie i zarządzanie portfelem inwestycyjnym
• Kontrola poprawności przebiegu transakcji
• Wsparcie pozostałych dywizji biznesowych
• Realizacja operacyjnych procesów biznesowych F&A głównie z wykorzystaniem Loan IQ
• Zarządzanie wewnętrzną i zewnętrzną korespondencją i zapytaniami zgodnie z umową
• Pośredniczenie w ustaleniach pomiędzy interesariuszami

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Znajomość pakietu MS Office
• Doświadczenie w administracji – mile widziane
• Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie
• Umowę o pracę w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
• Bogaty pakiet benefitów (szkolenia językowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, dodatek żywieniowy, dodatkowe dni urlopowe, dodatkowe 2 dni wolne na opiekę nad dzieckiem, dofinansowanie do przedszkola/żłobka, 13 pensja, bonus świąteczny, praca odbywa się w polskie święta, w zamian są 2 dni wole, jeden dzień z a drugi)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: SK/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:
Gwarantujemy poufność.