Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

  • Data publikacji: Styczeń 11, 2021
    • Opole, opolskie, Polska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dohren (Niemcy)
Zakres obowiązków:

• Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
• Sortowanie, przekładanie jaj
• Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki lub 11 € - 12 €, jeżeli kandydat komunikatywnie posługuje się językiem niemieckim
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
odpłatne ok. 59 € za tydzień
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:
504 969 041 | vt@cp-personal.com

Ulica i numer lokalu: https://cp-personal.com/pl/
Numer telefonu: 504969041
Godziny otwarcia: 09:00-17:00
Adres e-mail: vt@cp-personal.com
Adres internetowy: https://cp-personal.com/pl/
Ważność oferty: Od January 11, 2021 do January 31, 2021
Forma zatrudnienia: Kontrakt
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Podstawowe
Typ stanowiska: Pracownik fizyczny
Język obcy: Tak
Prawo jazdy: Tak
Doświadczenie: Tak
Opcje dodatkowe: Dla studentów
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - okolice Berlina - bez znajomości języka!

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - okolice Berlina - bez znajomości języka!

    Zatrudnię Opole (opolskie) Styczeń 11, 2021 Proszę o kontakt

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - okolice Berlina - bez znajomości języka! Pełny etat Miejsce pracy okolice Berlina Zakres obowiązków: Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułó...

  • Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy

    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy Pełny etat Miejsce pracy Północnozachodnie Niemcy Zakres obowiązków: Komisjonowanie produktów mięsnych Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem wid...

  • Pracownik działu wysyłki (k/m)

    Pracownik działu wysyłki (k/m)

    Pracownik działu wysyłki (k/m) Pełny etat Miejsce pracy w okolicy Halle an der Saale Zakres obowiązków: Komisjonowanie produktów mięsnych Praca ze skanerem Układanie na paletach, przygotowan...

Tarocistka w Londynie