Pracownik działu wysyłki (k/m)

  • Data publikacji: Styczeń 11, 2021
    • Opole, opolskie, Polska

Pełny etat
Miejsce pracy w okolicy Halle an der Saale
Zakres obowiązków:

Komisjonowanie produktów mięsnych
Praca ze skanerem
Układanie na paletach, przygotowanie produktów do wysyłki
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za ok. 150 € za miesiąc położone 4 km od zakładu pracy
Bezpłatną odzież roboczą

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 3.00 do 11.00
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - wymóg konieczny
Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
504 969 041 | vt@cp-personal.com

Numer telefonu: 504969041
Godziny otwarcia: 09:00-17:00
Adres e-mail: vt@cp-personal.com
Adres internetowy: https://cp-personal.com/pl/
Ważność oferty: Od January 11, 2021 do January 31, 2021
Forma zatrudnienia: Kontrakt
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Podstawowe
Typ stanowiska: Pracownik fizyczny
Język obcy: Tak
Prawo jazdy: Tak
Opcje dodatkowe: Dla studentów
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Operator wózka widłowego (k/m)

    Operator wózka widłowego (k/m)

    Zatrudnię Opole (opolskie) Styczeń 11, 2021 Proszę o kontakt

    Operator wózka widłowego (k/m) Pełny etat Miejsce pracy Bad Sobernheim Zakres obowiązków: • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami • Kontrol...

  • Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par! Pełny etat Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kom...

    Zatrudnię Opole (opolskie) Grudzień 4, 2020 Proszę o kontakt

Tarocistka w Londynie