Tarocistka w Londynie

Praca opiekuna lub opiekunki osób starszych

  • Data publikacji: Listopad 23, 2021
    • małopolskie, Polska

Firma ROKITA CARE Katarzyna Rokita z siedzibą w Krakowie jest dynamicznie rozwijającą się działalnością świadczącą usługi opiekuńcze.
Naszym głównym celem jest pomoc seniorom, którzy potrzebują wsparcia w życiu codziennym.
Mamy świadomość, że jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanemu personelowi , któremu proponujemy współpracę w charakterze opiekuna lub opiekunki osób starszych w Polsce.

Oferujemy:
- szeroki wybór ofert
- legalne i atrakcyjne zatrudnienie
- elastyczne warunki współpracy
- opieka całodobowa lub na godziny
-bieżący kontakt z naszym koordynatorem
- ewentualne zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego

Zakres obowiązków:
-pomoc Podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego
-przygotowywanie posiłków
-dbanie o czystość, higienę i porządek w gospodarstwie domowym
- towarzyszenie podczas spacerów, zakupów, wizyt u lekarza

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
- empatia, pogodne usposobienie i życzliwość wobec Podopiecznego.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail: info@rokitacare.com lub +48 12 444 76 02

Numer telefonu: 12 444 76 02
Godziny otwarcia: 9-17
Adres e-mail: info@rokitacare.com
Adres internetowy: https://www.rokitacare.com/
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Podstawowe
Typ stanowiska: Pracownik fizyczny
Język obcy: nie
Prawo jazdy: nie
Doświadczenie: Tak
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ, Belgia, BASF

    MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ / BLACHARZ, Belgia, BASF

    Zatrudnię Tarnów (małopolskie) Czerwiec 22, 2021 1.00 Zł

    ESSA CS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa specjalistycznego zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na te...

  • Sortowacz ogórków. Dingolfing.

    Sortowacz ogórków. Dingolfing.

    Zatrudnię Kraków (małopolskie) Maj 13, 2021 31.00 Zł

    Sortowanie ogórków. Dingolfing. Start pracy: początek czerwca. Praca polega na sortowaniu ogórków przy stołach sortowniczych na hali. Pracownik oddziela małe ogórki od dużych, zgnite od zdro...

  • Operator koparki

    Operator koparki

    Zatrudnię Zator (małopolskie) Maj 11, 2021 Proszę o kontakt

    Zatrudnię operatora koparki z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy przy budowie dróg. Miejsce pracy Zator. Telefon kontaktowy 606 661 523 lub 606 303 399.

Wielka Brytania I Anglia I Szkocja I Walia I Irlandia Północna