Operator wózka widłowego

  • Data publikacji: Wrzesień 11, 2020
    • Jaworzno, śląskie, Polska

Stip United Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Lokalizacja: Jaworzno

Opis stanowiska:

• Operowanie wózkiem widłowym,
• Załadunki i rozładunki towarów,
• Przyjmowanie i wydawanie towarów,
• Inne czynności magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

• Uprawnień na wózki widłowe UDT
• Zaangażowania w powierzone zadania

Gwarantujemy:

• Pracę od zaraz
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Zadzwoń do nas tel. 730 880 768 lub 602 159 200

Numer telefonu: 730 880 768
Adres e-mail: e.piczak@stipunited.com
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Podstawowe
Typ stanowiska: Pracownik fizyczny
Język obcy: nie
Prawo jazdy: nie
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Operator wózka widłowego

    Zatrudnię Jaworzno (śląskie) Sierpień 26, 2020 Proszę o kontakt

    Stip United Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego Lokalizacja: Jaworzno Opis stanowiska: • Operowanie wózkiem widłowym, • Załadunki i rozładunki towarów...

  • Brukarz oraz Pomocnik, ale z doświadczeniem - śląsk

    Brukarz oraz Pomocnik, ale z doświadczeniem - śląsk

    Zatrudnię Siemianowice Śląskie (śląskie) Lipiec 17, 2020 Proszę o kontakt

    Firma budowlana z siedzibą w Siemianowicach Śląskich pilnie zatrudni do prac drogowych Brukarza oraz Pomocnika, ale z doświadczeniem Stawka: - do ustalenia, zależy od umiejętności + premie z...

  • Praca dla studentów i studentek

    Praca dla studentów i studentek

    Zatrudnię Tychy (śląskie) Czerwiec 26, 2020 Proszę o kontakt

    Agencja pracy Honest Jobs sp. z o.o. ( nr 20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób studiujących do pracy na terenie Holandii. Praca przy owocach i warzywach: ⦁ układanie na t...

Tarocistka w Londynie