Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy

  • Data publikacji: Styczeń 11, 2021
    • Opole, opolskie, Polska

Pełny etat
Miejsce pracy Północnozachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie produktów mięsnych
Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji – zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ
Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień
Tanie obiady w stołówce zakładowej
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Doświadczenia na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
Podstawowej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
504 969 041 | vt@cp-personal.com

Numer telefonu: 504969041
Godziny otwarcia: 09:00-17:00
Adres e-mail: vt@cp-personal.com
Adres internetowy: https://cp-personal.com/pl/
Forma zatrudnienia: Kontrakt
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Podstawowe
Typ stanowiska: Praktykant
Język obcy: Tak
Prawo jazdy: Tak
Doświadczenie: Tak
Opcje dodatkowe: Dla studentów
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Pracownik działu wysyłki (k/m)

    Pracownik działu wysyłki (k/m)

    Zatrudnię Opole (opolskie) Styczeń 11, 2021 Proszę o kontakt

    Pracownik działu wysyłki (k/m) Pełny etat Miejsce pracy w okolicy Halle an der Saale Zakres obowiązków: Komisjonowanie produktów mięsnych Praca ze skanerem Układanie na paletach, przygotowan...

  • Operator wózka widłowego (k/m)

    Operator wózka widłowego (k/m)

    Operator wózka widłowego (k/m) Pełny etat Miejsce pracy Bad Sobernheim Zakres obowiązków: • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami • Kontrol...

  • Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par! Pełny etat Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kom...

Tarocistka w Londynie