Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

  • Data publikacji: Luty 12, 2020
    • Głogów, dolnośląskie, Polska

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej

Miejsce pracy: Głogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
- Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność.
- Zaświadczenie o niekaralności.
- Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie.
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (od 4200 do 6700 zł).
- System pracy 3/1 (23 dni w trasie).

Ulica i numer lokalu: Piastowska 5
Numer telefonu: 535507071
Adres mailowy: praca@arra.pl
Ważność oferty: Od February 12, 2020 do March 11, 2020
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Inne wykształcenie
Typ stanowiska: Pracownik fizyczny
Prawo jazdy: Tak
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

    Zatrudnię Głogów (dolnośląskie) Grudzień 23, 2019

    Firma ARRA prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpi...

    Zatrudnię Głogów (dolnośląskie) Grudzień 13, 2019

  • pracownik produkcji

    pracownik produkcji

    Zatrudnię Oława (dolnośląskie) Listopad 7, 2019

    Kierunek Toyota ! W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing w miejscowości Łęg koło Jelcza-L...

Tarocistka w Londynie