Agent Ubezpieczeniowy

  • Data publikacji: Grudzień 1, 2019
  • Data modyfikacji: Grudzień 1, 2019
    • Zawiercie, śląskie, Polska

Twoim zadaniem będzie:
-aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
-sprzedaż produktów majątkowych i na życie,
-dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.
-pozyskiwanie i doradzanie klientom,
-osiąganie postawionych celów,
-posługiwanie się nowoczesnymi narzędziami,
-tworzenie kalkulacji ofert,
Jeżeli:
-szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,
-cenisz sobie niezależność finansową,
-łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,
-lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.
Nasze oczekiwania:
-otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem,
-nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu,
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
-biegła obsługa komputera oraz narzędzi biurowych.
Oferujemy:
-atrakcyjne warunki współpracy i przejrzysty system prowizyjny,
-pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz materiały promocyjne,
-współpracę ze stabilną i rozpoznawalną przez Klientów firmą,
-elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: finanseibankowosc@interia.pl

Ulica i numer lokalu: Zawiercie
Numer telefonu: 987654321
Godziny otwarcia: 8.00-16.00
Adres mailowy: finanseibankowosc@interia.pl
Ważność oferty: Od December 1, 2019 do December 22, 2019
Forma zatrudnienia: Kontrakt
Rodzaj pracy: Stała
Wykształcenie: Wyższe licencjackie
Typ stanowiska: Pracownik umysłowy
Język obcy: Tak
Prawo jazdy: Tak
Doświadczenie: Tak
Opcje dodatkowe: Dla studentów
Głosuj
Wynik 0 głosów
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Przydatne informacje

  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, gwarancjami, nie zapewnia ochrony kupującego.

Powiązane oferty

  • Przedstawiciel Handlowy

    Przedstawiciel Handlowy

    Zatrudnię Bytom (śląskie) Listopad 21, 2019

    Zadania: • Realizowanie planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż • Budowanie i rozwijanie trwałych relacji biznesowych z Klientami • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji • Przyg...

  • Warsztaty kulinarne

    Warsztaty kulinarne

    Zatrudnię Świętochłowice (śląskie) Listopad 19, 2019

    Centrum Edukacji poszukuje kucharza lub osobę pasjonującą się gotowaniem na terenie Świętochłowic Praca polegać będzie na prowadzeniu warsztatów kulinarnych, w placówce oświatowej z dziećmi ...

  • Doradca Klienta

    Doradca Klienta

    Zatrudnię Ruda Śląska (śląskie) Listopad 3, 2019

    Główne zadania: • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi trwałych relacji, • badanie potrzeb profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiednich rozwiązań i reprezentowanie firmy podc...

Tarocistka w Londynie